نتایج اولیه مسابقه دانش‌آموزان و دبیران آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام شد.
1400-08-12

5 دبیر ایرانی به مرحله نهایی مسابقه‌ای که از سوی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ویژه دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه و دبیران برگزار شده بود، راه یافتند.

آقای محمدرضا خسروی‌پور به همراه خانم سیما حسنی از مدرسه اوسینا، خانم فاطمه سلیمانی از دبیرستان الهام، خانم مریم تجدد از مدرسه سما، خانم نادیا آثاری شیک از مدرسه دخترانه‌ی سما، و خانم اسما منصوری نجف‌آبادی از مدرسه‌ی حضرت فاطمه جزو 25 دبیر راه یافته به مرحله نهایی می‌باشند. نفرات اول تا سوم این مسابقه از طریق مصاحبه تعیین خواهند شد.

شایان ذکر است که خانم‌ها مریم تجدد و فاطمه سلیمانی، به ترتیب دبیران برگزیده‌ی اول و دوم اولین جشنواره‌ی ملی من فناوری هسته‌ای هستم، می‌باشند.

در ادامه، فهرست دانش‌آموزان و دبیران راه‌یافته به این مرحله مشاهده می‌شود:

Student Finalists (in no particular order)
 
Simon Lemmuel P. Acol, Parañaque Science High School
 
Shekha Ali Mohammed Sabah and Al-Yamama Salim Said Al-Waheib, AL Zahra Post Basic School
 
Ainul Mardhiah Binti Mohd Azmi and Muhamad Zafran Bin Zaidi, Kuala Besut Secondary School
 
Antonia Q. Buyser, The University of the East Caloocan
 
Alain Emmanuel J. Jonson and Jeelo Tenorio Padernal, Tagum City National High School
 
Asma Hamed Ali Al Mahruqi, Al Ghalia bint Nasser Basic Education School
 
Jean Lourd Borrel Misa, Philippine Science High School - Eastern Visayas Campus
 
Angel J. Ortega, Antipolo City National Science and Technology High School
 
Leonard Daniel C. Padilla and Vernie M. Villeta, Francisco E. Barzaga Integrated High School
 
Alliyah Ashlee G. Valdez and Nicole Angela F. Ramos, Alaminos City National High School
 
Racel Justine B. Aguilar, Sto. Domingo Integrated High School
 
Angelo Kyle A. de Vera and Nick Emil D. Barbas, Philippine Science High School - Southern Mindanao Campus
 
Rhina Nicholle A. Gagarin and Maria Lyn L. Berte, Fernando Air Base Integrated National High School
 
Sruthy Suji and Jemy Sara Boben, Indian School Al Seeb
 
Edmon Greg E. Imperio, Sinait National High School
 
Daphne Binti Douglas and Anisha Praveen Karunakaran, SMK LUTONG
 
Arwen Kristelle A. Lopez and Benjamin Angelo A. Garcia, Philippine Science High School - Southern Mindanao Campus
 
Jayford Lloyd M. Callao and Elena Gayle G. Remoroza, Daniel R. Aguinaldo National High School
 
Erienzen Gyro G. Calalang and Maristella P. Romano, Muntinlupa Science High School
 
Alvin Tan Sien Ming and Jong Thye Yue, SMK Chung Hua (CF) Miri
 
 
Teacher Finalists (in no particular order)
 
Maribel D. Ganeb, Andres Bonifacio Integrated School
 
Joesel D. Dariagan, Francisco E. Barzaga Integrated High School
 
Chitra Arti Maharani and Mohammad Alex Firdaus, 1 Giri Senior High School
 
Abida Hamid, PAEC Model College
 
Kuit Vui Ket, Sekolah Menengah Kebangsaan SANZAC
 
Jan Reyzel E. Lambino and Christian S. Eusebio, Paliparan III Senior High School
 
Chris P. Patron, City of Mandaluyong Science High School
 
Corazon V. Mariano and Norman T. Fortun, General Emilio Aguinaldo National High School
 
Sajjad Akhtar, PAEC Inter Science College
 
Asila Said al-Mazidi, Fatima Bint Qais Secondary School
 
Mike Angelo B. Estopace, Sto. Domingo Integrated High School
 
Marcus Khoo Hiok Tian, SM Lok Yuk Kota Kinabalu (CF)
 
Mohammad Reza Khosravi Poor and Sima Hasani, Avecinna
 
Shazia Nazir, PAEC Model College
 
Fatemeh Soleymani, elHam High School
 
Marianne D. Soriano, Pangasinan National High School
 
Maryam Tajadod, Sama
 
Danilo E. Racho, Siargao National Science High School
 
Nadia Asari-Shik, Sama girl's highschool
 
Asma Mansouri Najafabadi, Fatemeh
 
Toto Suryo Suprapto, SMAN 2 DEPOK
 
login